Zobacz jak realizujemy projekty z firmowymi bazami danych | Infobrokering

Case Study

„Szybkość i pewność realizacji były czynnikami, które spowodowały, że w przypadku, kiedy potrzebujemy informacji lub baz danych zwracamy się do firmy InfoBrokering”

Jacek Dziuba – prokurent, Bakoma

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług oraz profesjonalnego podejścia do klienta”

Aneta Gasparka – rzecznik prasowy, DPD

„Zgromadzone informacje doskonale pokryły się z naszymi potrzebami, współpraca z pracownikami przebiegła sprawie i bezproblemowo, co pozwala nam na polecenie firmy jako solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie”.

Monika Bekas-Nowak – pełnomocnik zarządu, Krajowy Rejestr Długów


Prezentujemy przykłady projektów realizowanych dla naszych klientów:

  • Dla biura rachunkowego z Warszawy przygotowaliśmy bazę danych firm powstałych w stolicy w ostatnim miesiącu. Za pomocą e-mailingu z InfoBrokering biuro dotarło szybko i skutecznie z ofertą prowadzenia księgowości dla nowych przedsiębiorców.
  • Dla dealera samochodów przygotowaliśmy bazę firm z całej Polski posiadających określoną markę oraz typ pojazdów. Dzięki dostarczonym informacjom sieć salonów samochodowych mogła zaprezentować wymianę floty samochodowej ściśle określonej grupie docelowej.
  • Dla firmy szkoleniowej przygotowaliśmy kompleksową kampanię faxingową. Grupą docelową był sektor małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego. Dzięki niestandardowej formie dotarcia do klientów oraz precyzyjnie dobranej grupie odbiorców akcja zakończyła się pełnym sukcesem.
  • Dla producenta wyrobów mleczarskich (FMCG) stworzyliśmy bazę potencjalnych klientów z branży HoReCa (hotele, restauracje, catering) oraz stacji paliw niezrzeszonych. Dzięki aktualnym danym adresowym oraz usłudze geolokalizacji firmowi przedstawiciele optymalnie zaplanowali trasy i terminy wizyt handlowych.
  • Dla hodowcy ślimaków afrykańskich z gatunku helix aspersa maxima i helix aspersa muller przygotowaliśmy rynki zbytu – producentów kosmetyków oraz przetwórstwo ślimaków na mięso (kawior) z całego świata.
  • Dla producenta artykułów dekoracyjnych zbudowaliśmy dedykowaną bazę firm zajmujących się sprzedażą takich produktów w Stanach Zjednoczonych. Udało nam się wyszczególnić także firmy z kapitałem polskim.