Od 2004 roku sprzedajemy bazy danych firm | Infobrokering

O nas

Jesteśmy pasjonatami korzystnych informacji!

Od 2004 roku z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą biznesowych baz danych firm oraz marketingowych rozwiązań dla biznesu. Zaufało nam dotąd ponad 6000 klientów, wśród których znalazły się zarówno firmy małe, średnie, jak i duże, międzynarodowe koncerny. Cieszymy się z ich sukcesów, jakie wspólnie udało się wypracować, czego dowodzą przesyłane nam referencje.

U nas wszystko staje się możliwe.

Dysponujemy potężnymi bazami ponad 30 milionów polskich i zagranicznych firm, ale wciąż mamy apetyt na więcej! Umożliwiamy wyselekcjonowanie konkretnej grupy potencjalnych partnerów i klientów, a nasi specjaliści wyszukają kontakty, uwzględniając nawet najtrudniejsze kryteria. Sprawdź nasze case study i zobacz, co możemy dla Ciebie i Twojej firmy zrobić. Dodatkowo przeprowadzamy kompleksowe kampanie e-mailingowe i pomagamy nawiązywać relacje biznesowe, także poza granicami kraju!

Poprzeczki stawiamy sobie coraz wyżej.

Wielokrotnie zostaliśmy obdarzeni zaufaniem beneficjentów programów unijnych oraz instytucji państwowych oraz środowiska naukowego. Cieszymy się z uznania naszych klientów, ale nie pozwalamy sobie na odpoczynek.
Dlatego każdego dnia pozyskujemy nowe informacje i nawiązujemy kolejne kontakty. Nasz zespół to grupa entuzjastycznych profesjonalistów, a są wśród nich specjaliści z różnych dziedzin m.in.: IT, zarządzania informacją, analizy rynku, marketingu, czy grafiki.

Misja firmy, w którą naprawdę wierzymy.

  • Ułatwiamy nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.
  • Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczaniem.
  • Pomagamy rozwijać się polskim przedsiębiorcom.

Dane kontaktowe firmy | Regulamin | Polityka prywatności