Jakość

W jakości drzemie nasza siła.

InfoBrokering to firma, która słusznie kojarzy się z wysoką jakością usług dostarczania baz danych. Sukces w branży oraz zaufanie klientów ma swoje źródło przede wszystkim w rzetelnym utrzymaniu wysokich standardów projakościowych. Wdrażane normy opierają się na zaawansowanych systemach technologicznych, które spełniają pokładane oczekiwania i wymagania naszych klientów.

Nasi klienci cenią nasze wielopłaszczyznowe zaangażowanie:

1. Funkcjonalność
Nasze bazy danych przygotowywane są zawsze indywidualnie. Zakres realizacji jest ściśle konsultowany z klientami, co pozwala na spełnienie oczekiwań, a także na przygotowanie wysokiej jakości baz zgodnie z przyjętymi kryteriami selekcji.
2. Praktyczność
Dzięki wykorzystaniu arkusza programu Excel, nasi klienci mają możliwość szybkiego i łatwego filtrowania interesujących ich rekordów bazy danych. Komfort w użytkowaniu polega także na nieograniczonych możliwościach ich wykorzystywania. Bazy danych są bowiem przekazywane naszym klientom na własność, bez ograniczeń czasowych.
3. Niezawodność
Aby nasi klienci mieli pewność wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, na zakup baz danych podpisywana jest umowa. Daje ona gwarancję rzetelności wykonywanych usług w czasie określonym pomiędzy stronami. Klienci mają zatem pewność, że wszystkie ich wymagania zostały spełnione, a realizacja usługi odbędzie się zgodnie z określonym harmonogramem.
4. Trwałość
Dzięki doświadczeniu naszych infobrokerów, dostarczamy w pełni aktualne bazy danych (od 90% do 100% aktualności). Każdy błędny lub nieaktualny rekord poniżej gwarantowanego poziomu aktualności jest wymieniany na nowy lub zwracana jest należność za błędne dane.
5. Bezpieczeństwo
Bazy danych sprzedawane przez naszą firmę są pozyskane legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie.