TINFOBROKER – SPECJALISTA ds. INFORMACJI BIZNESOWEJ

Oczekiwania:

  • doskonała umiejętność pozyskiwania informacji,
  • doskonała umiejętność analizy i syntezy informacji,
  • dobra znajomość zagadnień ekonomicznych i regulacji prawnych,
  • dobra znajomość procesów biznesowych i otoczenia biznesowego,
  • ambicja, chęć podejmowania wyzwań, dociekliwość i samodzielność,
  • doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie Microsoft Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1/B2).

Mile widziane doświadczenie w zakresie pozyskiwania informacji biznesowej i praktyka w tym zawodzie.

Główne zadania wykonywane w ramach tego stanowiska:

  • pozyskiwanie kontaktów biznesowych,
  • wywiad gospodarczy i konkurencyjny,
  • weryfikacja wiarygodności firm oraz osób,
  • realizacja zleceń infobrokerskich.

Oferujemy:

  • udział w bardzo ciekawych projektach biznesowych przygotowywanych dla naszych klientów,
  • zdobycie doświadczenia w kontaktach B2B,
  • możliwość rozwoju w perspektywicznej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem w temacie nazwy stanowiska na adres info@infobrokering.com.pl .

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Infobrokering moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”.