Baza e-maili – 1 000 000 adresów do firm

Baza e-maili z potencjałem

W naszych zasobach znajduje się ponad 1 000 000 sprawdzonych adresów e-mail do polskich firm. Każdy z nich może okazać się kluczowy dla rozwoju biznesu. Dzięki naszej sumiennej pracy masz pewność, że Twoja oferta wysłana drogą e-mailową trafi do realnych odbiorców. To inwestycja w przyszłość.

Sprzedawaj bez granic

Nasza baza e-maili do firm sięga daleko poza granice kraju. Posiadamy bowiem dodatkowo wielomilionowe zbiory kontaktów e-mailowych do firm z Europy i całego świata. Wszystkie kontakty zostały stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych infobrokerów oraz informatyków.

Korzystaj z naszego doświadczenia

Od 13 lat z powodzeniem tworzymy bazy adresów e-mail, a każdy pozyskany kontakt wielokrotnie weryfikujemy. Bazę danych aktualizujemy w oparciu o raporty z wysyłanych przez nas kampanii e-mailingowych, dzięki temu gwarantujemy jej aktualność na wysokim poziomie 95%.

Stały monitoring aktualności

Nasza baza e-mailingowa podlega stałej, rygorystycznej selekcji adresów e-mail. Używamy wielu narzędzi w celu utrzymania w bazie jedynie wiarygodnych i aktywnych adresów e-mail. Miesięcznie wysyłamy w naszych kampaniach emailingowych setki tysięcy e-maili. Na podstawie otrzymywanych raportów dokonujemy ścisłej selekcji adresów e-mail w naszej bazie danych. W celu zachowania jak najwyższej aktualności naszych danych, usuwamy z naszych list e-maile, które podczas wysyłanych przez nas kampanii z różnych powodów nie dotarły do adresatów lub nie wykazali oni aktywności przez dugi czas. Dzięki temu procesowi na bieżąco filtrujemy nasze bazy danych i monitorujemy ich aktywność.

Wewnętrzna blacklista

Aby w pełni usatysfakcjonować klientów, prowadzimy naszą wewnętrzną, czarną listę. Odbiorcy naszych e-mailingów, którzy nie życzą sobie otrzymywania wiadomości zostają usunięci z naszych baz e-mailingowych. Dzięki temu po kupieniu u nas bazy danych możesz mieć pewność, że Twoja kampania e-mailingowa nie przyniesie negatywnych skutków. Jeśli zdecydujesz się na e-mailing u nas, możesz mieć również pewność, że każdy odbiorca będzie Twoim potencjalnym klientem. Odbiorców e-mailingów selekcjonujemy indywidualnie dla Twoich potrzeb. Sprawdź więcej.

W bazach danych od Infobrokering nie znajdziesz spamtrapów!

Spamtrapy są e-mailami – pułapkami, które zostawiane są między innymi przez serwisy, oferujące wysyłki e-mailingowe lub przez firmy monitorujące rozpowszechnianie się spamu w Internecie. Takie e-maile można znaleźć ukryte na stronach internetowych lub forach. Bazy danych e-mailingowe, które są dostępne w Internecie, jeśli nie korzystają ze sprawdzonych źródeł lub masowo pobierają e-maile np. ze stron internetowych są bardzo ryzykowne i mogą być szkodliwe dla Twojej kampanii e-mailingowej. Firma Infobrokering pozyskuje dane tylko ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł, między innymi z oficjalnych rejestrów lub kontaktów pozyskiwanych indywidualnie przez nasz zespół infobrokerów. Sprawdź z jakich źródeł korzystamy!

Unikalna baza firm na własność

  • Baza pozyskanie legalnie i zarejestrowana w GIODO
  • Do wielokrotnego wykorzystania, bez ograniczeń czasowych.
  • Dostępna w 1 dzień roboczy.
  • Aktualność minimum 95%.
  • Możliwość targetowania e-mailowej bazy danych.