Jak wyszukać nowo powstałe firmy?

Bazy nowo powstałych firm

Spis treści
1. Wyszukiwanie nowych firm i bazy danych
2. Płatne bazy danych nowo powstałych firm – możesz kupować listy nowo zarejestrowanych firm z różnych źródeł
3. Strategie wyszukiwania nowych firm w sieciach społecznościowych
4. Szukanie nowych firm w Google
5. Bazy nowych firm dostępne na infobrokering.com.pl

Firmy często muszą mieć oko na inne nowe firmy, które się otwierają. Może to być kwestia zwracania uwagi na potencjalnych konkurentów — ale często nowo powstałe firmy mogą stać się klientami Twojego biznesu. Istnieje kilka źródeł, z których możesz czerpać informacje i wyszukać nowo powstałe firmy.

  • Możesz korzystać z informacji, jakie znajdziesz w internecie, w mediach społecznościowych takich jak Facebook lub LinkedIn,
  • lub na stronie CEIDG czy KRS.
  • Możesz korzystać również z profesjonalnych firm, które oferują bazy danych z nowo powstałymi działalnościami.

Wyszukiwanie nowych firm i bazy danych

Jeszcze jakiś czas temu można było wykorzystywać rejestr baz danych bezpośrednio w CEIDG i wyszukiwać w nim nowo powstałe firmy. Jednak teraz takiej możliwości nie ma. Na stronie wyszukiwarki CEIDG pojawiło się ograniczenie i nie można wybrać kryterium, jakim jest data założenia działalności. Dopiero po wyszukaniu danej firmy można sprawdzić, kiedy została założona. Więc jak znaleźć nowo powstałe firmy? Można skorzystać z płatnych baz danych.

Płatne bazy danych nowo powstałych firm – możesz kupować listy nowo zarejestrowanych firm z różnych źródeł

Jakie są zalety z korzystania z płatnych baz danych firm? Jedną z nich jest to, że wybierasz bazę dostosowaną odpowiednio pod swoje potrzeby. Możesz wybrać województwo, jakie Cię interesuje, branżę z kryterium daty powstania firmy. Jest to z pewnością najszybsze możliwe rozwiązanie — dostajesz od razu gotową bazę nowo założonych firm. Jeśli nie przekonuje Cię takie rozwiązanie, możesz spróbować tworzyć takie bazy sam — zwracając się bezpośrednio do CEIDG. Jednak pamiętaj, że wiele osób korzysta z tego sposobu. Bądź przygotowany na wściekłych właścicieli firm, którzy spodziewają się odebrać telefon, aby porozmawiać z potencjalnym klientem, a zamiast tego otrzymają piąty lub szósty telefon marketingowy w ciągu dnia.

Strategie wyszukiwania nowych firm w sieciach społecznościowych

Nie przekonały Cię płatne bazy danych? Możesz spróbować strategii wyszukiwania nowych firm w sieciach społecznościowych. Istnieje wiele sposobów, w jakie możesz to robić. Zapytania na grupach, które skupiają nowo otwarte firmy, mogą być kluczowe do tworzenia własnej bazy danych. Możesz też założyć własną grupę. Pisz posty o odpowiedniej treści z ofertami dla nowych firm — takie działania są również bardzo pomocne. Wszystko zależy od tego, do czego potrzebujesz informacji o nowych firmach i jak chcesz je później wykorzystać.

Szukanie nowych firm w Google

Zazwyczaj takie działanie się nie sprawdza. Wizytówki nowych firm są słabo pozycjonowane i po prostu ciężko jest wyszukać nowe firmy. To samo tyczy się stron www nowych firm. Szybciej znajdziesz je na portalach społecznościowych na grupach, czy w ogłoszeniach, w których nowe firmy reklamują swoje usługi.

Bazy nowych firm dostępne na infobrokering.com.pl

U nas możesz zamówić bazę nowych firm poprzez wysłanie jednego formularza.
Informację która otrzymasz będzie kompletna i rzeczowa, zgodna z Twoim zamówieniem.

Zamawiając bazę otrzymasz pełne dane kontaktowe do firmy m.in.: adres firmowy, telefon, email, www itp. Kontakty pozyskujemy z rejestrów, potem sprawdzają je nasi informatycy, a następnie są weryfikowane, aktualizowane i uzupełniane przez naszych infobrokerów.

Skorzystaj z naszych usług:

  • Wybierz z menu “Usługi” kategorię baz danych
  • Następnie dokonaj wyboru konkretnej bazy danych
  • Na stronie wybranej bazy danych, w jej dolnej części, wypełnij formularz i podaj w polu tekstowym “Treść zapytania” co Ciebie interesuje.
  • Kliknij w przycisk “wyślij”

Wypełniając formularz najlepiej określić:

  • Jakie branże mamy wyszukać?
  • Jaki zakres terytorialny ma obejmować baza (np. cała Polska, województwo) ?
  • Jakie dane dla każdego kontaktu mamy przygotować poza nazwą (np. telefon)?

Na tej podstawie przygotujemy indywidualną ofertę.

Zobacz gotową bazę: Baza nowo powstałych firm

zamów bazę danych

Zobacz także referencje naszych klientów